Kontakta din elektriker i Bollebygd - Olsfors Elektriska AB

Vi på Olsfors Elektriska har över 50 års erfarenhet av elinstallationer åt privatpersoner och företag. Söker du en kunnig elektriker med lång erfarenhet? Då ska du kontakta oss! Vi hjälper dig allt från enklare elinstallationer till kompletta KNX-installationer.

Simon Wannberg - Ägare

Administration, planerare, dokumentation, beredare
Mobil: 0705-777609
simon@olsforsel.se

Johan Wannberg - Ägare

Projektledare styr- och reglerteknik
Mobil: 0705-877849
johan@olsforsel.se

Lars-Göran Nilsson

Servicetekniker, projektledare, beredare
Mobil: 0705-295202
lars-goran@olsforsel.se

Andreas Paulsson

Servicetekniker, styr och reglerteknik
Mobil: 0705-295227
andreas@olsforsel.se

Göran Augustsson

Servicetekniker, projekt- och servicearbete
Mobil: 0705-295223
goran@olsforsel.se

Jonathan Berggren

Servicetekniker, projekt och servicearbete
Mobil: 0705-295104
jonathan@olsforsel.se

Oscar Sjöö

Servicetekniker, projekt och servicearbete
Mobil: 0705-295228

Henric Andersson

Servicetekniker, projekt och CCTV-ingenjör
Mobil: 0705-955991
henric@olsforsel.se

Emil Carlström

Servicetekniker, projekt och servicearbete
Mobil: 0705-305903
emil@olsforsel.se

Niclas Andersson

Servicetekniker, projekt och servicearbete
Mobil: 0705-290047
niclas@olsforsel.se

Tim Norström

Servicetekniker, projekt och servicearbete
Mobil: 0705-295204
tim@olsforsel.se

Ulrica Nilsson

Administration
Kontor 033-295332
ulrica@olsforsel.se

Marco Aiazzi

Servicetekniker, projekt och servicearbete
Mobil: 0705-295443